garden-before-knotweed-0616.jpg (skyword:296337)

לפני כן: ג ‘ונגל פראי של יוטה

בעוד דירה עם החצר האחורית היא בהחלט למצוא נחשק בניו יורק, זה יכול גם להיות פרויקט מדהים מאוד. כשבריטה אולסן נכנסה לשכירות של חדר שינה אחד, היא פתחה את הדלת האחורית לפאטיו שטוף שמש, שהיה זקוק נואשות לכמה טלק. ירכיים יפנים מתפרעים בשכונה, והחלו לאט לאט להשתלט על החלל. זה היה מצב של החצר כאשר אולסן מצא את זה, מה שהופך אותו קשה לראות את הפוטנציאל של שטח חוצות. לאחר ניסיונות כושלים רבים להילחם בעשבים ולפאר את החלל בכוחות עצמה, היא גייסה לבסוף את עצתו של איש מקצוע מהימן. Sera Rogue, הבעלים של Red Fern Design, חברת עיצוב בגינה מלאה בברוקלין, נכנסה כדי להציע את ידה המסייעת ואת האגודל הירוק.

garden-before-brooklyn-0616.jpg (skyword:296336)

לפני כן: לא עוד עשבים שוטים, הרבה לכלוך

עם עשבים סוף סוף נעלם, החלל הוא בד ריק, מוכן למלא עם אריחים חוצות ורהיטים. לאחר מכן, גדר היה לשים כדי ליצור פרטיות יותר.

 

לקבלת טיפים על איך לתלב את החצר שלך עם הרהיטים לבדוק את ההודעה: ריהוט חוצות רעיונות לקשט … קל!

garden-border-before-0616.jpg (skyword:296478)

הגדר נכנסת והחלפה מתחילה

עם הגדר החדשה החלל הופך לניקוי, אבל נראה גם קורא לצבע וחיי הצמח החדש.

garden-before-whitefence-0616.jpg (skyword:296487)

לפני: הגדר מגדירה את החלל, עץ אפרסק שורד את חודשי החורף

“כשאני מתקרבת לגן מהפך, אני בוחנת את הדגימות שכבר נמצאות בחלל”. Rogue, מסביר, “הלקוח יכול היה לאסוף אותם במשתלות ובשווקים של חקלאים לאורך זמן, הם רמזים משמעותיים למה שפונה ללקוח במונחים של צורה, צבע ומרקם, אלא אם כן הלקוח רוצה את הדגימה, אני אני תמיד למטה למחזר / להשתמש מחדש צמחים לשרת את העיצוב הכולל גינה. “

garden-after-brooklyn-0616.jpg (skyword:296411)

אחרי: מרחב צבעוני מלא צמחים פורחים. צילום: טורי וויליאמס

“בריטה רצתה מראה צבעוני וגדול לגן-הגבול שלה”. רוג ‘אומר: “אני ממוחזר עץ תאשור עבות על ידי הוספת אחרת לשים אותם בעציצים כדי לעזור לתחום את החלל, ואז הוספתי Spirea צבעוני ב chartreuse ו באותה צורה לאורך הגבול.בריטה כבר היה עץ אפרסק גדל בפינת החצר במשתלה הבחנתי באורן יפני ייחודי שהדהד את צורת העץ שלה, ידעתי שהוא חייב לחזור הביתה לברוקלין “.

gardendesign-after-foxglove-0616.jpg (skyword:296446)

אחרי: פרחי בר צבעוניים יהיה גן הגבול. צילום: טורי ויליאמס

אולסן רצה להביא “חלל קליפורניה היפי” לחלל ברוקלין כדי להיאבק בתחושה הברורה של הגדר הלבנה שהציב בעל הבית שלה. “מכיוון שהחצר היא סביבה של שמש מלאה, היא היתה מושלמת למבט של פרחי בר”. אומר רוג ‘, “התמקדתי בגבהים שונים ובצבעי צבע, באמצעות Foxglove, Yarrow, Salvia, Dianthus ועוד. גני הפרחים כל כך דינמיים – צבע, תנועה ומרקם באים לידי ביטוי כדי ליצור דרמה ואפילו אבני דרך רגשיות .

-Gox-foxglove-detail-0616.jpg (skyword:296414)

אחרי: Foxgloves במערך צבעים לגדול גבוה בחלקו האחורי של הגן. צילום: טורי וויליאמס

“כשסרה פרקה את הכפפות מהמכונית קפצתי בשמחה”. אומר אולסן. “יש רק משהו מלכותי ושובה עליהם”. גובה הכפפות שימש את העין למעלה והוסיף מוקד צבעוני לעיצוב. קרא עוד על טיפוח ירושה בגינה שלך.

garden-after-aerial-0616.jpg (skyword:296445)

לאחר: סלון חיצוני. צילום: טורי וויליאמס

אולסן היה נרגש כי רמאי היה מסוגל ללכוד את הרוח של מה שהיא חזה עבור החצר. “בפגישתנו הראשונה שוחחנו על כך שלעולם לא יהיה לך חדר בבית שלך שאתה לא ממלא בו רהיטים, אז למה כל כך הרבה אנשים משאירים חלל בחוץ?” אולסן אומר, “אני אוהב את זה עכשיו יש לי סלון חדש בחוץ שבו אני יכול לבדר, לקרוא ולשתות קפה הבוקר שלי.כאשר אני צעד החוצה אני מיד בנוח, מוקף פרחים חדשים פורח ומשתנה כל יום.”

גן-בודהה-פיכטרי-0616.jpg (skyword:296423)

אחרי: בודהה יושב מתחת לעץ אפרסק. צילום: טורי וויליאמס

אולסן נטע עץ אפרסק בשנה שעברה וזה היה הדבר היחיד ששרד את החורף הקשה. רומאי השליך את העץ לתוך העיצוב על ידי מילוי עם כפפות גבוהות ועשב בר. למטה, בודהה, נמצא ברימפילד עתיקות להראות, יושב בשלווה מסתכל על הגן החדש. “אני חושב שזאת הפינה החביבה עלי”, אומר אולסן, “אני מרגישה כאילו עץ האפרסק עשה לי טובה על ידי הסתובבות והפקת פירות, זהו ניצחון קטן”.

גן-פורטרט-חוצות-0616.jpg (skyword:296442)

בריטה בחלל החדש שלה. צילום: טורי וויליאמס

מאז אולסן הוא מתכנן האירוע, חשוב לה יש מקום לבדר. בנוסף לתכנון ארוחות חודשיות עם מועדון ארוחת הערב שלה פיליגרן סופרים, היא גם עובדת בתור מתכנן חתונה ומעצב עם החברה שלה Brita Olsen Creative. סאמרס הם עסוק העונה, כך שיש חצר maintenence נמוך שמביא שמחה הוא נסיגה מבורכת.

 

עבור עוד לפני afters לראות את זה מהפך גינה מהפך.